חופות

יש לא מעט מקרים שבהם נרצה ליצור אזור סטרילי ונקי מסוים במעבדה שלנו, בבית החולים או אפילו במפעל. השאלה היא איך עושים זאת, שכן הקמת חדר נקי זו משימה שעלולה לקחת יותר מידי זמן, ולא תמיד יש לנו זמן. לכן במקרים כאלה כדאי לקחת בחשבון את האפשרות של הקמת חופות. זה יכול להיות פתרון נפלא כאשר רוצים ליצור אזור שהוא לגמרי מבוקר חלקיקים מסביב לביצוע של עבודה מסוימת או מכונה כלשהי. אפשר להקים חדר נקי כזה בצורה מודולרית מהירה העונה לשם: חופה או אוהל נקי.

מהם היתרונות של פתרון מהסוג הזה?

זה לא במקרה שהיום אנחנו רואים שנעשה שימוש רב באפשרות של חופות בלא מעט מקומות. יש לכך כמה סיבות טובות:

  • מדובר על פתרון שהוא יחסית זול
  • ההקמה של חופות לעומת הקמה של חדר נקי קלאסי הרבה יותר מהירה
  • אפשר ליצור בחופות אזור נקי עד כמה ניקיון 100 ISO CLASS 5.

חופות לרוב תהיינה בנויות מקונסטרוקציה מתכתית קלה. זה יכול להיות פרופיל אלומיניום למשל ויהיו לרוב בחופות הללו מפוח מסנן לצד גופי תאורה. מה שכן, חשוב להבין שגם במקרה של הקמת חופה מהסוג הזה, יש צורך בידע רב. בניגוד להקמת כל מבנה מהיר אחר, כך נושא הניקיון והסטריליות הינו בעל חשיבות רבה. לכן יש טעם לבדוק בידי מי אתם עומדים להפקיד את המשימה הזאת, כי המטרה היא הרי ליצור מקום נקי שיתאים לעבודה שתרצו לבצע בתוכו.

שירות, מקצועיות וזמינות בכל עת

השאלה מאיזו חברה כדאי יהיה להזמין שירות כמו הקמת חופות היא שאלה מורכבת. זה ברור שתרצו לקבל את השירות הכי מהיר ומקצועי שאפשר, אך ברוב המקרים, הלקוחות בתחום הזה ירצו גם לקבל סיוע וייעוץ. יש שלל אפשרויות ולכן חשוב לבדוק שאתם פונים אל מי שבאמת תוכלו לסמוך עליו. במקרה של חברת אדיר טכנולוגיות בע"מ תוכלו להיות רגועים ובטוחים: כל חדר נקי וכל חופה שתזמינו כאן תיבנה עבורכם בצורה מושלמת. בנוסף, השירות כולל גם ליווי צמוד לכל אורך הדרך וזמינות עבור כל שאלה שתתעורר אצלכם.