ציוד לחדרים נקיים

הקמת חדר נקי במפעל זו משימה מורכבת מאוד. מעבר לכך שצריך לתכן את החדר הנקי וגם לבנות אותו, צריך כמובן גם לדאוג לכך שבחדר הנקי יהיה לנו את כל הציוד שיאפשר לנו לבצע שם את העבודה הנדרשת. לא אחת קורה, למשל, שבחדרים נקיים צריך לבצע שקילה מדויקת מאוד. לכן פעמים רבות כאשר מדברים על ציוד לחדרים נקיים מדברים, בין היתר, על אביזרי שקילה שונים. החדר הנקי הוא החדר שבו רמת הניקיון במפעל היא הגבוהה ביותר. אנחנו מודדים את רמת הניקיון בעזרת יחידות של מספר חלקיקים למטר מעוקב, והחדר כולו חייב לעמוד בתווי התקן הכי מחמירים שיש. לכן, כבר בשלבי התכנון והביצוע של החדר הנקי, צריך גם להבין איזה סוג של ציוד דרוש לו.

ציוד ברמה גבוהה ובהתאמה מלאה לחדר הנקי

אם מדובר, למשל, על חדר נקי שבו מתבצעות שקילות, חשוב להבין את רמת הדיוק הנדרשת. במקרה כזה אנחנו נראה שאותו ציוד לחדרים נקיים שנזדקק לו יכלול, למשל, שולחנות שקילה. מדובר לרוב על שקילה של מוצרים מאוד קטנים, מה שמסביר מדוע השולחנות שעליהם שוקלים את אותם מוצרים חייבים להיות יציבים. כל תזוזה הכי קטנה עלולה להוביל לחוסר דיוק. לכן שולחנות שקילה כאלה מיוצרים מפלדה ומשטח השקילה לרוב יהיה עשוי משיש. בנוסף, פעמים רבות ישנו צורך גם בייצור של מוצרי נירוסטה מיוחדים לחדר הנקי. חשוב להבין שבמקרה הזה ייעשה שימוש בסוגים שונים של נירוסטה שיתאימו לאווירה לחומרים בחדר הנקי, כמו למשל: L304 ,316 ,B2.

החשיבות של ציוד ברמה גבוהה

בין אם ברור לכם באיזה סוג של ציוד אתם מעוניינים עבור החדר הנקי שלכם ובין אם לא, אין ספק שהאיכות חייבת להיות גבוהה. להזמין ציוד לחדרים נקיים שלא יעמוד בכל התקנים ולא יהיה מספיק איכותי, זו טעות חמורה שעלולה לפגוע בכל שרשרת הייצור שלכם ובכל העבודה שאתם מבצעים במפעל. לכן רצוי שתפנו לצורך רכישת ציוד כזה רק אל חברה מקצועית שחיה ונושמת את התחום הזה מזה שנים. מחפשים את הטוב ביותר? חברת אדיר טכנולוגיות בע"מ זמינה עבורכם בכל עת. צרו