תכנון חדר נקי

אחד מהחדרים החשובים ביותר בכל מפעם ובכל תעשייה, זה החדר הנקי. לכן ברור מדוע תכנון חדר נקי זה לא עניין של מה בכך וצריך לראות איך עושים זאת. החדר הנקי הוא למעשה אותו אזור במפעל שבו רמת הניקיון חייבת להיות גבוהה ביותר לעומת כל שאר השטחים במקום. בנוסף, את רמת הניקון בחדר מודדים ביחידות של מספר חלקיקים למטר מעוקב. יש תקנים מאוד ברורים בנושא ולכן, אם גם אתם זקוקים להקמת של חדר נקי, חשוב מאוד שתבדקו איך אתם עושים זאת. אין כאן מקום לטעויות, שכן החדר הנקי החדש שלכם צריך לעמוד בתקן בינלאומי כמו ISO Standard 14644 . בנוסף, אם תוכלו לפנות אל חברה שתציע לכם שירות בשיטת TURN KEY, כולל בניה חדשה, שיפוץ ותחזוקה שוטפת, מובן שזה מומלץ בחום.

 

איך מבצעים בפועל תכנון חדר נקי ומה צריך לקחת בחשבון?

כשמדברים על תכנון חדר נקי יש כמה נקודות שצריך להתייחס אליהן. למשל:

  • התאמה בין המבנה לדרישות החדר
  • גישה אל החדר
  • זרימות אוויר
  • אפשרויות שונות להורדת הלחות
  • התאמה לצורכי המפעל ולשימוש שייעשה בחדר הנקי

לכן, ברור מדוע, בכל מה שקשור לתכנון של חדר נקי, הניסיון הוא מסוג אותם הדברים שאי אפשר להתפשר עליהם. זו גם הסיבה שבגללה, אם אתם חושבים על הזמנת שירות כזה, כדאי שתבדקו היטב ותבטיחו שאתם מפקידים את המשימה בידי מי שבאמת יוכל להתמודד איתה בצורה מקצועית וטובה.

השירות הנוסף שמחכה לכם אצל אדיר טכנולוגיות בע"מ

מעבר לשירות של תכנן חדר נקי, חברת אדיר טכנולוגיות בע"מ מציעה לכם שירותים נוספים. אנחנו מייצרים תחנות עבודה שונות מחומרים תואמים לחדר נקי, והכול בהתאמה לצרכים שלכם, הלקוחות. נוכל ליצור עבורכם תחנות עבודה מאלומיניום, נירוסטה, פלדה צבועה בתנור או מכל חומר אחר שבו תבחרו. בנוסף, כתוצאה מכך שהחשיבות של תכנון החדר הנקי ברורה לנו, אנחנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך. אנשי המקצוע שלנו מגיעים עם יותר משלושים שנות ניסיון בתחום, אז למה שלא תיצרו עימנו קשר כבר ברגעים אלו ממש?