ביצוע חדר נקי

בתעשיות ובמפעלים מסוגים שונים יש דרישה לחדר נקי. מדובר על אזור שלם במפעל שבו רמת הניקיון הנשמרת חייבת להיות גבוהה ביותר. למעשה, את רמת הניקיון באותו חדר מודדים ביחידות של מספר חלקיקים למטר מעוקב. לכן ברור מדוע ביצוע חדר נקי זה לא עניין פשוט ולא כל אחד יוכל להתמודד עם האתגר הזה. צריך להכיר היטב את התחום לעומק כדי לדעת כיצד מבצעים עבודה כזאת, שכן חלק מהעניין הוא לבנות חדר נקי שבאמת יוכל לעמוד בכל התקנים הבינלאומיים המחירים ביותר. זו בדיוק הסיבה שבגללה, במידה וגם אתם זקוקים לשירות כזה, כדאי שתפנו אל חברה שיש לה לא פחות משלושים שנות ניסיון בתחום.

מה כולל ביצוע חדר נקי?

כמובן שכאשר מדברים על ביצוע חדר נקי מדברים, לפני הכול, על תכנון. תכנון שלא יתבצע בצורה טובה ומקצועית יוביל לתוצאה שלא תהיה מספיק מוצלחת. כדי לתכנן נכון את החדר הנקי, צריך להבין מה הן באמת הדרישות של המפעל או של המקום שבו בונים את החדר הזה. בנוסף, ביצוע חדר נקי צריך לכלול עוד שלל שירותים נלווים, כמו למשל:

  • בינוי כללי
  • התקנת מערכת חשמל
  • התקנת מערכות מיזוג
  • התקנת מערכות סינון וגזים

 

מעבר לכך, צריך גם לעבור את השלב של הסמכת החדר וביצוע כל הבדיקות הנדרשות לחדר הנקי. כל עבודה שלא תכלול את המעטפת הזאת לא תניח את הדעת ולא תוביל לכך שהחדר הנקי באמת יהיה ברמה הגבוהה שלה אתה מצפים.

הכירו את החדרים הנקיים שחברת אדיר טכנולוגיות בע"מ מתכנן ובונה

ביצוע חדר נקי על ידי המומחים של אדיר טכנולוגיות בע"מ זו הבחירה הנכונה אם אתם רוצים תוצאה מושלמת. החברה מציעה את השירות שלה למגוון רחב של תעשיות, החל ממעבדות שונות ועד בתי החולים המובילים בארץ. תעשיית המזון גם היא זקוקה לחדרים נקיים ולכן גם תעשיה זו נמצאת בין לקוחות החברה. בנוסף, החברה מציעה עוד שלל שירותים מגוונים כמו לדוגמא: ביצוע איטום מעברי אש, רהוט מודולרי לחדרים נקיים מסוגים שונים ועוד. זקוקים לביצוע חדר נקי? צרו קשר עוד היום והצטרפו לחוג הלקוחות המרוצים של אדיר טכנולוגיות בע"מ.