הקמת חדרים נקיים

אתם זקוקים לשירות של הקמת חדר נקי עבור התעשייה שלכם? מתלבטים לאן לפנות ואיך לעשות את זה? אפשר להבין לליבכם. למעשה, חדר נקי הוא חדר בעל חשיבות רבה. מכאן מדוע הוא גם חייב לעמוד בכל התקנים הכי מחמירים שיש. אצלנו בחברת אדיר טכנולוגיות בע"מ תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שירותי הקמת חדרים נקיים על פי הנחיות התקנים הבינלאומיים ISO Standard 14644, מה שאומר שתוכלו לישון בשקט ולדעת שהחדר הנקי שלכם ברמה גבוהה. בנוסף, אחד מהדברים הייחודיים שנוכל להציע לכם בכל מה שקשור להקמה של חדרים נקיים, זו למעשה היכולת שלנו לבצע פרויקט כולל בשיטת TURN KEY. אנחנו מבצעים בפועל: בינוי חדש, שדרוג, שיפוץ וגם תחזוקה שוטפת. 

החשיבות של חדר נקי

כשרוצים להזמין שירותי הקמת חדרים נקיים, חשוב גם להבין את מהות העניין. למעשה, חדר נקי הוא אזור במפעל אשר בו למעשה נשמרת רמת ניקיון גבוהה ביותר. אנשים לא תמיד מודעים לכך, אך בפועל, אותה רמת ניקיון נמדדת למעשה ביחידות של מספר חלקיקים למטר מעוקב. הקמה ובניה של חדר נקי דורשת ידע ברמה גבוהה ביותר. יש שלל חישובים שצריך לעשות, שכן צריך גם ליצור התאמה בין המבנה ובין הדרישות החדר. למשל, איזה דרכי גישה יהיו אל החדר? איך יהיה מתוכנן כל הנושא של זרימת האוויר? וכיצד נוכל להוריד את הלחות במקום? מעבר לכל אלה, הכול צריך גם להתאים לצורכי המפעל ולכן ברור מדוע אתם חייבים להפקיד משימה כמו הקמת חדרים נקיים בידי המומחים.

ליווי לכל אורך הדרך

אחד מהדברים הכי חשובים שיש כשמדברים על הקמת חדרים נקיים, זה תכנון נכון. אצלנו בחברת אדיר טכנולוגיות בע"מ תקבלו ליווי לכל אורך הדרך. זה אומר שנוכל לעזור לכם לתכנן את החדר הנקי שלכם, תוך כדי תשומת לב שנעניק תמיד לכל הפרטים הגדולים והקטנים. ברורה לנו החשיבות של חדר נקי למפעל שלכם ולכן נעשה את הטוב ביותר כדי שתצאו מרוצים. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר צרו עימנו קשר עוד היום, כי חדר נקי זו המומחיות של צוות העובדים שלנו.