בדיקת מנדף

יש לא מעט מקומות שבהם אנחנו עושים שימוש במנדפים. למשל, מעבדות שונות, כמו מעבדת IVF או מעבדות כימיות למיניהן. יש מעבדות שבהן מותקנים מנדפים לעבודה עם חומרים רדיואקטיביים, כך שבהחלט ניתן לומר שהמגוון רחב. מה שכן משותף לכל המנדפים האלה, זו העובדה שהם צריכים לעבור בדיקות תקופתיות. למשל, מנדפים ביולוגיים צריכים לעבור בדיקות בתדירות של אחת לחצי שנה. המטרה של בדיקת מנדף ברורה: לוודא שהביצועים של המנדף שאותו אנחנו בדוקים אכן מתאימים לתקנים בינלאומיים. יש לכך חשיבות רבה ביותר. לכן, אם גם אתם מנהלים מעבדה, מפעל או כל מקום אחר שיש בו מנדפים מסוגים שונים, חשוב מאוד להזמין שירותי בדיקה מקצועיים.

מה כולל בדיקת מנדף?

זה תלוי בסוג המנדף שעליו מדובר. אם ניקח את הדוגמא של מנדף ביולוגי, אנחנו נראה שהבדיקות צריכות להתבצע על פי הנחיות התקנים הבינלאומיים, כמו התקן NSF49  האמריקאי. בנוסף, כמובן שאחרי כל בדיקה הלקוח יקבל דו"ח מפורט ומסודר ביותר. הדו"ח מכיל פרטים שונים חשובים, כמו לדוגמה: פירוט של כל הבדיקות שנעשו למנדף. הוא כולל לא רק את פירוט הבדיקות, אלא גם את התוצאות שנמדדו ביום וברגע שבו נעשתה הבדיקה. מעבר לכל אלה, כמובן שדו"ח רציני של בדיקת מנדף חייב לכלול גם מסקנות שונות. במידה, למשל, והבדיקה תעלה שהמנדף לא תקין, הוא לא יוכל לעמוד בתקנים הבינלאומיים ויהיה צורך לתקן או להחליף אותו.

החשיבות של בדיקה בעזרת מכשור מתאים

בבואנו לדבר על בדיקת מנדף, חשוב מאוד לברר איך עושים זאת. על מנת שהבדיקה תהיה כמה שיותר מהימנה, צריך להשתמש בציוד מתאים. מעבר לכך, כמובן שאם קיימת היום טכנולוגיה מתקדמת בתחום הזה, רצוי יהיה לעשות בה שימוש. חשוב מאוד לפנות רק אל אנשי המקצוע הכי טובים שיש בתחום הזה, שכן רק כך תוכלו להיות בטוחים שהמנדפים שלכם באמת תקינים. חברת אדיר טכנולוגיות בע"מ זו הכתובת הנכונה לבדיקות מהסוג הזה. החברה מגיעה עם יותר משלושים שנות ניסיון בתחום, כך שאין ספק שכל בדיקת מנדף שאנשי המקצוע של החברה יבצעו, תהיה אמינה ומקצועית.