בדיקת יחידה למינארית

יש לא מעט מקומות שבהם יש צורך במשטחי עבודה סטריליים, כמו למשל, במעבדות שונות. השאלה היא איך יוצרים מקום עבודה שהוא באמת סטרילי ומתאים לעבודות כאלה. הדרך הנכונה לעשות זאת היא על ידי שולחן למינרי, שכן הוא מתוכנן בדיוק עבור מטרה זו: ליצור אזור עבודה כמה שיותר סטרילי ונקי עבור המוצר, תוך כדי זרימה למינארית של האוויר. יחד עם זאת, חשוב להבין שגם שולחנות כאלה, כמו כל הציוד הרגיש האחר שיש בתחום הזה, צריך לעבור בדיקות תקופתיות. כאן בדיוק נכנס לתמונה הנושא של בדיקת יחידה למינארית. המטרה של הבדיקה הזאת היא למעשה לוודא שהביצועים של היחידה הלמינארית באמת מתאימים ועומדים בתקנים הבינלאומיים.

החשיבות של דיוק בבדיקה

כשמדברים על בדיקה מורכבת כמו בדיקת יחידה למינארית, חשוב להבין: זו בדיקה שצריכה להיות מדויקת ביותר. היא מבוצעת לפחות פעם בשנה בהתאם להנחיות IES RP CC002.3. בנוסף, כמובן שכדי לבצע בדיקה מהסוג הזה צריך ידע נרחב וגם ציוד מתאים. לכן טבעי שלא כל חברה מקצועית שתציע לכם לבצע עבורכם בדיקות כאלה באמת תוכל לעשות עבודה מספיק טובה. מעבר לחשיבות של הבדיקה עצמה, גם הדו"ח המתקבל בסופה חייב להיות כמה שיותר מקיף. הדו"ח הזה חייב להיות מסודר ולהכיל פרטים חשובים, כמו לדוגמא: תיאור הבדיקה ופירוט של כל הדברים שנבדקו. בנוסף, הדו"ח חייב לכלול כמובן גם את תוצאות הבדיקה ורצוי מאוד שיהיו בו גם מסקנות. למשל, האם אותה יחידה למינארית שנבדקה באמת עומדת בכל התנאים? האם צריך להחליף אותה או לתקן אותה? כל הפרטים האלה, ועוד רבים אחרים, צריכים להיות מפורטים בצורה מסודרת בדו"ח המתקבל בסוף הבדיקה.

בדיקות שנעשות בעזרת ציוד מתקדם

אי אפשר לדבר על בדיקת יחידה למינארית ולא להזכיר גם את השאלה של הציוד הנדרש לצורך ביצוע הבדיקות הללו. יש צורך להשתמש בציוד מתאים, ורצוי שהוא גם יהיה כמה שיותר מתקדם. מכשירים מדויקים ומתקדים יתנו לנו תמיד תוצאה אמינה יותר ולכן בנושא הזה לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר. חברת אדיר טכנולוגיות בע"מ מזמינה אתכם ליצור קשר להזמנת שירותי בדיקת יחידה למינארית, כי כאן תקבלו שירותי בדיקה אמינה כולל דו"ח מפורט בסוף התהליך.