אודות החברה

אודות חברת אדיר טכנולוגיות בע"מ

חיפשתם חברה שעובדת בתחום החדרים הנקיים? הגעתם בדיוק למקום הנכון!
אצלנו, בחברת אדיר טכנולוגיות בע"מ תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר בתחום החדרים הנקיים. החברה מגיעה עם יותר משלושים שנות ניסיון, כך שעם אנשי המקצוע של החברה אתם בידיים טובות. החברה מציעה את שירותיה לכל סוגי התעשייה:

  • פרמצבטיקה
  • ביוטכנולוגיה
  • ציוד רפואי
  • בתי חולים ומעבדות
  • אלקטרוניקה
  • מזון ועוד

לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, שכן בכל מקרה, אם דרושים לכם חדרים נקיים, כאן תקבלו את השירות הטוב ביותר בתחום.

מקצועיות לכל אורך הדרך

חברת אדיר טכנולוגיות בע"מ זו הכתובת הנכונה ליצירת פתרונות ייחודיים ובאיכות גבוהה לכל סוגי התעשיה. בנוסף, כל החדרים הנקיים שאנו בונים נבדקים על פי ההנחיות והתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר, דוגמת: ISO Standard 14644.
שיטת העבודה שלנו כוללת: בינויי חדש, שדרוג, שיפוץ וגם, כמובן, תחזוקה שוטפת. משמעות הדברים היא שאיתנו תוכלו להיות בראש שקט, שכן אנשי המקצוע שלנו יוכלו לדאוג עבורכם לכל מה שקשור לחדרים הנקיים הדרושים לכם. כל אנשי המקצוע המועסקים אצלנו מגיעים עם ניסיון רב שנים. זה אומר שאפילו אם האתגר שתציבו בפנינו יהיה מורכב מאוד, לא תהיה לנו שום בעיה להתמודד איתו.
אם אתם מצפים לקבל תמורה מלאה למחיר שתשלמו, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום. 

השירותים הנוספים שמחכים לכם אצלנו 

חברת אדיר טכנולוגיות בע"מ זו חברה שכדאי לכם ליצור איתה קשר לא רק עבור בניית חדרים נקיים חדשים. בפועל אנחנו מציעים שירותים נוספים בתחום הזה, כמו למשל: איטום מעברי אש, שכן לחברה שלנו יש הסמכה מM3. אנחנו מבצעים גם עבודות שונות כגון: שינוע מכונות וציוד כבד לתעשיה, ריהוט מודולרי לחדרים נקיים, בינוי חדרים נקיים, כולל ארכיטקטורה מלוכלכת ונקייה. יש אצלנו מחלקת נירוסטה עבור תעשיית ההייטק ועוד שלל שירותים אחרים שמחכים לכם אצלנו. צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח ללוות אתכם בצורה מקצועית לכל אורך הדרך.
תוכלו להתרשם אצלנו גם מהצעת המחיר הנוחה, כי חשוב לנו שכל הלקוחות שפונים אלינו יצאו תמיד מרוצים.